تبلیغات
موضوعات مختلف - شیطان نفوز می کند

شکل بیرونی ستختمان مجلس شورای اسلامی از بالا به شکل نماد اصلی فراماسونری است(گونیا و پرگار).همچنین مشهود بودن دیگر نمادها مانند تعداد پنجره ها که سیزده عدد می باشد....

 

 

    

 

 

بدنه این ساختمان مربع مربع (مانند صفحه شطرنج و به تعداد خانه های شطرنج !!!) می باشد و پنجره های به کار رفته سیاه و سفید هستند...!!!!

 

 

 

اگر به بدنه ساختمان توجه کنید متوجه می شوید که مانند بدنه اهرام ثلاثه به قسمت های موازی  تقسیم شده است (به تعداد سیزده خط موازی همانند اهرام ثلاثه)

 

 

 

این ساختمان به صورت هرم برش خورده می باشد. اضلاع آن به گونه ای طراحی شده اند که اگر از گوشه های متفاوت به ساختمان نگاه کنید متوجه تغییر نوع شیب ساختمان به گونه ای که ضلع دیگر فراتر از راس را نشان خواهد داد، می شوید.

 

 

 

هرج و مرج (Anarchy) : این نماد به معنای از بین بردن تمام قوانین است و دلالت بر این امر دارد كه « هر چه تخریب كننده است تو انجام بده » این نماد عمدتا مورد استفاده گروه‌های هوی‌متال است .

 

 

آیا در شیطان پرستی اعداد مقدس وجود دارد. آن اعداد کدامند؟

جواب:بله. در شیطان پرستی اعدادی مورد تقدیس قرار گرفته اند. و این اعداد عموماً برگرفته از فراماسونری می باشند. این اعداد شامل (3، 7، 9، 11، 13، 33، 69، 666، 2012 و...) است.

به عنوان مثال در مورد عدد 7 باید گفت: این عدد نماد فراماسونری می باشد. که البته در شیطان پرستی بسیار نیز کاربرد دارد. و حرف G   که هفتمین حرف از حروف الفبای انگلیسی است، عدد مقدس فراماسونری نیز می باشد.

عدد 666 نیز به همین صورت گاهی با سه F نمایش داده می شود. و حرف F ششمین حرف از حروف الفبای انگلیسی است. البته در مورد رموز مربوط به اعداد، مباحث مفصلی مطرح است که ما در این توضیح مختصر، فقط به سه مورد آخر که مخصوص شیطان پرستی است بسنده می کنیم. زیرا سایر اعداد کاربرد مشترک بین شیطان پرستی و فراماسونری دارند.

ابتدا در مورد عدد 69 باید گفت که این عدد یکی از نمادهای مبتذل در شیطان پرستی بوده و بیانگر نوعی عمل جنسی می باشد. نا گفته نماند که نماد یین یانگ که در چین باستان و برخی هنرهای رزمی نیز کاربرد دارد، به همین منظور و به عنوان تداعی کننده عدد 69 وارد شیطان پرستی شده است.

عدد 666 نیز طبق اشاره کتاب انجیل باب مکاشفه یوحنا عدد رمز و حروف ابجد شیطان به زبان لاتین است. لذا احترام ویژه به این عدد در شیطان پرستی به نوعی ذاتی آن است. زیرا بیانگر و تداعی کننده خود شیطان می باشد.

عدد 2012 نیز از اعداد مقدس شیطان پرستان به حساب می آید. چرا که طبق آموزه های شیطان پرستی سال 2012 سال آغاز حکومت شیطان بر روی زمین است. و آنها معتقد هستند، عیسی مسیح و خداوند در این سال کشته شده و شیطان اختیار عالم را در دست خواهد گرفت. نباید این اصل را نادیده گرفت که اعتقاد به اعداد، جدای از فلسفه ذاتی آن که نوعی خرافه گرایی می باشد، در شیطان پرستی یکی از اصول آن بوده و به آن توجه ویژه می گردد

 

نماد های باستانی را بسیار به کار می برند، مانند:

 

1-  یک پرگار و یک گونیا روی آن و حرف G در وسط آن مخفف کلمه بز، و در بالای آن یک چشم هست. (این ها نماد بنایی) – این آرم بر روی آرم پلیس کانادا هست، در میدان اسرائیل هم هست.-

 

2-    ایزس کلید آنخ را در دستش دارد، که سنبل زن و نماد فمنیست است.

 

3-   ستاره شش گوش (هگزاگرام) که نماد تعادل در خلقت است، یک مثلث رو به بالا و یک مثلث رو به پایین.

 

4-  ستاره پنج پر (پنتاگرام): از مهمترین علامات است، که یک سر بز وسط آن هست. که نماد شیطان است که دو گوش و دو شاخ و یک ریش آویزان به صورت مثلث دارد. این ستاره در معماری های زیادی مشاهده می شود، مثلا پنتاگون، و یا کاخ سفید با چهار میدان اصلی آنها یک پنج پر ایجاد می شود.

 

5-  عدد 33 بسیار مقدس است. مثلا در پرچم سازمان ملل دنیا را به 33 قسمت تقسیم کرده است، نبرد آرماگدون نزدیک مدار 33 درجه در فلسطین اشغالی است.

 

6-  عدد 13 مقدس است، که در اهرام مصر 13 ردیف است، در حالی که 13  در مسیحیت هم نحس است، و حتی ساختمان های بزرگشان طبقه 13 ندارد، و در پرچم آمریکا 13 خط قرمز و سفید است، و حتی در آرم سازمان ملل آن برگه های زیتون 13 تا هست.

 

7-   عدد 666 که در تمامی بارکد ها هست.

 

8-   ستون ابلیست، نزدیک پنتاگون که در واتیکان رم هم موجود است.

 

9-  نماد یک چشم (چشم همه بین)، این علامت روی یک دلاری است. این نکته را نباید فراموش کرد که در روایات روی چشم چپ دجال بسیار تاکید شده است، و این همان چشم است، وحتی عکس عقاب آنها هم چشم چپش فقط پیداست، و روی پرچم اول آمریکا همین چشم هست.

 

10-  دست هاشان را به حالت خاصی نشان می دهند. مثلا بوش، و یا فیلم اسپایدرمن – شخصیت منجی، که دستش را به حالت های مختلفی انجام می دهد، هیچ اثری را نمی بیند، تا آنکه دستش را به همین حالت انجام می دهد.-

 

11-  عکس جرج واشنگتن که دارای درجه 33 (فراماسون اعظم) روی یک دلاری موجود است. حتی یک مجسمه که از او ساخته اند دقیقا مثل بز بافومت نشته است.

 

12-  در دنیا یک دلاری نماد تجارت هست، اگر همان پرگار را روی آن بگذاریم حروفی که نشان می دهد، کلمه MASON هست.

 

13-  فیلم های مختلفی ساخته اند مثلا فیلم هری پاتر درش یک نفر با دستمال سیاه که بر سرش بسته است که نمادی از عمامه هست در آخر وقتی که آن را بر می دارد شیطان از آن خارج می شود، و یا فیلم سی صد که سوار کاری با اسب و لباس سفید می آید و سر یک یونانی که با پدرش در حال صحبت کردن هست را می زند، که آن سرباز نماد امام عصر (عج) است، ویا فیلم جن گیر که کشیش در مقابله مجسمه مال بالدار (مجسمه شیطان) ایستاده است، این فیلم مال 26 سال است، ودر سال 2006 همین مجسمه را در عراق پیدا کردند.

 

شرکت های مختلف و زیادی از این علامات استفاده می کنند، مثلا کلمبیا پیکچر، پارامونت، میتسوبیشی، تویوتا و...

 

همین ها هم باعث و بانی شیطان پرستان هستند که چون خیلی در موردش بحث شده چیزی نمی نویسم فقط کمی در مورد نماد هاشون می نویسم:

 

نمادهای شیطان پرستی:

 

1-  عدد 666 که شماره شیطان در انجیل است بین اینها مقدس است، چون که معتقدند که این همان روزی است که شیطان آدم را فریب داد. و یا حرف F

 

2-   تبر چپه، یعنی ضد عدالت

 

3-   خنجر ویژه ای

 

4-   گردن آویز با ستاره پنج پر

 

5-   صلیب چپه و یا شکسته و یا چلیپا (نماد هیتلر)

 

6-   حرف A میان یک دایره که مخفف آنالچی به معنای ازهم گسیختگی است.

 

7-   انگشتیهای مخصوص

 

 

8-   زنجیری دور گردن که نماد بندگی شیطان هست..

 

 

اما حقیقتا باید بدانید که این تصویر چشم "هروس" خدای پاگانیستی و شیطانی ماسونها است(هروس فرزند ایسیس و اوزیریس است که او را به شکل شاهین نشان می دهندتاریخ : یکشنبه 16 بهمن 1390 | 09:30 ق.ظ | نویسنده : دیاکو امینی | نظرات

  • قالب وبلاگ
  • اس ام اس
  • گالری عکس